Instagram Nedir Ve Nasıl Bir Yol İzliyor?

İnstagram 10 yıl önce 2 genç girişimci tarafından kurulmuş ve yazılımı yapılmıştır. İnstagram yakın zaman içerisinde Facebook Kurucusu Mark zuckerberg Tarafından satın alarak daha da geliştirildi genç yaşlı demeden herkesin kullandığı uygulama oldu facebook un aktifliği azaldıktan sonra İnstagram Mark zuckerberg tarafından başka bir çıkış yolu olmuştur. Peki nasıl oldu bu diye soracak olursak Facebook ilk kurulduğu zaman milyonlarca kullanıcısı olmuşutur ardından zaman geçtikçe genç nesiller kullanmamaya başladı ve İnstagram gençleri çekmek için mükemmel bir yol olmuştur.


İnstagram Ne Amaçla Kullanılıyor?


İnstagram genç kesimi kendilerine çekmek ve kullandırmaktı amaçları ve yerine gelmiş oldu şöyle ki fotoğraf ,video Ve hikaye olarak paylaşılıyor. Ayrı olarak insanlar birbirleri ile mach yani tanışması ve arkadaş olmak için kullanılıyor kimi insanlar ve çok yakın oluyor. Kısacası İnstagram toplumun bir parçası olmuş durumdadır. alsancak escort
İnstagram Nasıl Bir Yol İzliyor?


İnstagram yenilikler yaparak daha fazla insanlar çekiyor sürekli aktif ve çalışanlarını titizlikle seçip en iyisi olma yolunda gidiyor ve bu gidişle en az 10 yıl daha instagram en üst tepede kalmaya devam edecek gibi duruyor bu gidişle çünkü çıkan uygulamalar 1 2 veya 3 yıl içinde bir anda kayboluyor ama İnstagram çok sağlam bir şekilde duruyor. İnstagram güçlü bir şirket elinde olduğu için en üst tepede kalmakta zorlanmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir