İndirimli Takipçi Satın Al

İndirimli takipçi fiyatlarımıza hoş geldiniz. Tamamıyla güncel ve yeni sistemler ile hizmet vermekteyiz. API ile çektiğimiz servisler, %100 gönderim sağlamaktadır. İndirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için kayıt olmanız gerekir. Hemen hesabını oluşturarak güncel servislerden ve en güvenilir sosyal medya araçlarından yararlanabilirsin! Fiyatlar oldukça uygun ve bakiye usulü çalışmaktadır. Bakiye yüklediğiniz takdirde sınırsız sayıda işlem oluşturabilir, 1 saat gibi bir sürede 100.000 takipçi akışı oluşturabilirsiniz. Servislerimiz Türkiye’nin en hızlı sunucularından çekilmektedir. Yüksek kapsamlı kullanıcıları ile bir çok sosyal medya fenomenine takipçi gönderiyoruz. Uygun fiyat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemlerimiz ile indirimli takipçi satışı yapmaktayız.

Uygun Fiyattan Takipçi Satışı

Fiyatlarımız Türkiye geneline göre uygun ve bütçeyi aşmayacak şekildedir. Aylık 100 lira gibi bir yükleme ile sosyal medya hesaplarınızı yükseltebilirsiniz. Uzun vadeli bayilik paketlerimiz bir çok takipçi ve beğeni işlemini barındırıyor. Bayilik satın almak her durumda daha uygun oluyor. Çünkü içerisinde normal servislerin yanı sıra daha yüksek bir kullanıcı sayısı oluyor. 100 liralık bir bayilik ile 1 ay boyunca doyasıya beğeni gönderebiliyorsunuz.

Bayiliklerin fiyatları ne kadardan başlıyor?

  • 100 liradan başlayan fiyatlarla, sitemizin servis köşesinde yerini alıyor.
  • İlk paketin içerisinde 100.000 kullanıcı bulunuyor. İsterseniz hepsine takipçi atabilir, isterseniz de yarısına takipçi yarısına da beğeni atabilirsiniz.
  • Tamamen sizin istediği şekilde kullanılıyor ve hızlı gönderim sağlanıyor.
  • 2. Paket 200 lira olarak belirlenmiş ve içerisinde 250.000 kullanıcı sıkıştırılmıştır. Yalnızca 200.000 takipçi gönderebilir ve 50.000 kullanıcı ile de beğeni veya yorum attırabilirsiniz.
  • Beğeni gönderme aracımızın yanı sıra izlenme gönderen servislerde mevcuttur.

Kayıt ol ve hemen Türkiye’nin en yeni sistemleriyle Tanış!