100.000 İnstagram Takipçi Çekilişi

100 bin instagram takipçi etkinliğine hoş geldiniz. Bugün internet adresimizdeki 10.000 üye barajını geçtiğimizden dolayı sizlere bir sürpriz yapmak istedik. Sosyal medya uygulamaları arasında en çok rekabet görenini seçtik ve büyük bir çekiliş ile 100 bin takipçi gönderme kararı aldık.

Platformumuza üye olan 10 bin kullanıcıya hoş geldiniz demek amacıyla üye olanlardan bir kişiye 100 bin takipçi hediyesi göndereceğiz. 10 binlik büyük bir aile olmamızın sonucunda sizleri ödüllendirmek ve sistemimizin kalıcı bir panel oloduğunu göstermek için 100k instagram takipçi etkinliği başlattık.

İnstagram Şifresiz 100 Bin Takipçi

İnstagram hesaplarınızı zirveye götürecek olan dev 100 bin takipçi etkinliği, üye olan kullanıcılarımız için başlamış durumdadır. Peki ya şifresiz takipçi çekilişine nasıl katılabiliriz? Sonuçları nereden öğrenebiliriz ve güncel takipçi fırsatlarından nasıl yararlanabiliriz? Gelin hep birlikte göz atalım.

Takipçi Çekilişi Kuralları

İnstagram takipçi çekilişine katılmak için smmajans.com üzerinden üyelik oluşturmalı ve bu içeriğin altına instagram kullanıcı adınızı yorum olarak paylaşmalısınız. Çekiliş sonuçlarını vereceğiniz instagram kullanıcı adları üzerine göndereceğiz. Ücretsiz takipçi kazanmak ve sende şansını denemek için yorumlşar kısmına kullanıcı adını yaz, büyük ödülden yararlanma fırsatı yakala!

İnstagram Takipçi Fırsatları

Günün belirli saatleri arasında sisteme giriş yaparak mutlu saatler adı altındaki etkinliklerimize katılım yaparak uygun fiyattan instagram takipçisi alabilirsiniz. Güncel smmajans platformları sizlere düzenli olarak uygun fiyattan türk takipçi aktarımı yapar. Paketleri ve fiyatları düzenli olarak kontrol ederek sizlerde ucvuza takipçi işlemlerinizi tamamlayabilir, instagram hesabınızı hızlıca büyütebilirsiniz.

Süper paketimiz olan 100 bin takipçi etkinliğine katılmak için bu gönderinin altına sosyal medyadaki klullanıcı isimlerinizi girebilirsiniz. Her kişi başına maksimum 3 yorum atma hakkı tanınmıştır. 7 günlük çekiliş süreci içerisinde 3 yorum hakkınızı kullanabilir, kısa sürelik etkinlik içerisinde yerinizi ayırtabilirsiniz.

Üyeliğinizi oluşturdu ve takipçi etkinliğine katıldıysanız, çekiliş sonuçlarını platformumuz üzerinden takip edebilirsiniz. Sağ üstteki duyurular kısmından en güncel bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir